سئو سایت در تبریز

im image section e88 - سئو سایت در تبریز
im image section e84 - سئو سایت در تبریز
im image section 85 - سئو سایت در تبریز
im image section 137 - سئو سایت در تبریز
سفارشات سئو سایت در تبریز

سئو سایت در تبریز، حلقه مفقوده کسب و کارها

یکی از مهم ترین سوالاتی که بیشتر کسب و کارهای دارای سایت از ما می پرسند، هزینه سئو سایت در تبریز می باشد. در این بخش ما قصد داریم به طور مفصل به این مسئله مهم بپردازیم. چرا مسئله مهم؟ چون همین بحث هزینه طراحی سایت و سئو، موجب کلاه برداری و مسائل زیادی شده است. در این بخش می خواهیم ضمن بررسی ارزش و اهمیت سئو خصوصا در کلان شهر تبریز و برای کسب و کارهای مختلف، به هزینه سئو سایت و عواملی که باعث افزایش و یا کاهش این هزینه ها می شود نیز بپردازیم. با ما همراه باشید.

im image section 127 - سئو سایت در تبریز
خدمات سئو سایت در تبریز تیم تخصصی تارا

ما این خدمات حرفه ای را در سراسر ایران ارائه می دهیم.

توجه داشته باشید این خدمات تنها بخشی از خدمات ما هستند. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

0 %

رپورتاژ آگهی

انتشار رپورتاژ آگهی با استانداردهای بالا و قیمت مناسب از جمله خدمات ما می باشد.

0 %

سئو تکنیکال و فنی

سئو فنی و تکنیکال سایت های وردپرسی از جمله خدمات تیم تخصصی تارا می باشد

0 %

تولید محتوای سئو شده

تولید محتوای متنی سئو شده برای سایت های طرف قرار داد

0 %

بهینه سازی و افزایش سرعت سایت

بهینه سازی و افزایش سرعت سایت یکی از عوامل تاثیر گذار در بهبود وضعیت سئو سایت است.

im image section 126 - سئو سایت در تبریز
لورم ایپسوم متن ساختگی

سئو سایت دقیقا چیست؟

قبل از بررسی هزینه سئو سایت بگذارید به بحث سئو اشاره کنیم. همانطور که قبل ها نیز اشاره کردیم، سئو سایت در واقع بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو می باشد. بدین صورت که در کلمات کلیدی مد نظر، رتبه اول موتورهای جستجو و یا حداقل در صفحه اول باشیم. خب شاید سوالی که برای شما پیش بیاید این باشد که اول بودن و دوم بودن و غیره چه تاثیری روی کسب و کار ما دارد. پاسخ این سوال واضح است.عمده کسانی که مطلبی را در موتور جستجو سرچ می کنند، به لینک اول می روند و از سایت اول دیدن می کنند. اگر سایت شما مناسب باشد مشتری شما می شوند. کمتر کاربری را پیدا می کنید که به صفحه دوم موتور جستجو رفته و یا لینک های آخر را بررسی کند.

در این جا بحث دیده شدن است. اگر سایت شما سئو شده باشد و در لینک اول هم قرار داشته باشد ولی جذاب نباشد و کاربرپسند نباشد، تمام هزینه هایی که برای سئو سایت هم کرده اید هدر می روند.

عوامل موثر بر قیمت سئو سایت

im image section 21 - سئو سایت در تبریز
هدف

بازار هدف و هدف گیری یکی از مهم ترین عوامل تایین قیمت سئو سایت می باشد.

im image section 22 - سئو سایت در تبریز
کلمات کلیدی

سختی و آسانی کلمات کلیدی از جمله عوامل تاثیر گذار در قیمت سئو میباشد

im image section 24 - سئو سایت در تبریز
جایگاه فعلی سایت

جایگاه فعلی سایت شما و رتبه های کسب شده نیز در قیمت سئو اثرگذار است

im image section 23 - سئو سایت در تبریز
وضعیت رقبا

آنالیز وضعیت رقبا و نحوه فعالیت آنها نیز در قیمت کلی سئو اثر گذار است

خدمات سئو سایت در تبریز توسط تیم تارا

قیمت سئو و بهینه سازی سایت

هزینه سئو سایت در تبریز خود یک بحث تخصصی است. حتما شما هم در اینترنت سئوکار و سئو سایت را سرچ کرده اید. با نتایج مختلف رو به رو شده اید. سایتی با مبلغ 4 میلیون سئو می کند و سایت دیگر با مبلغ 10 میلیون و غیره. به راستی دلیل این همه قیمت های مختلف چیست؟ آیا اگر هزینه سئو سایت کم باشد کیفیت کار پایین است؟ یا برعکس اگر هزینه سئو سایت بالا باشد کیفیت کار هم بالاست؟ پاسخ به این سوال منفی است.

تعرفه خدمات سئو و هزینه سئو سایت به عوامل مختلفی بستگی دارد. پس دادن یک قیمت ثابت برای تمامی سایت ها اشتباه است. اصلا اصولی و استاندارد نیست. حتما می پرسید که چه عواملی در قیمت سئو سایت اثر گذار است؟ با ما همراه باشید.

عوامل موثر بر هزینه سئو سایت

اولین مسئله ای که در قیمت نهایی سئو اثر می گذارد، کلمات کلیدی است. شما در چه کلمه کلیدی می خواهید رتبه کسب کنید؟ هر چه کلمه کلیدی سخت تر باشد، قطعا هزینه بالا تر می رود. بگذارید مثالی بزنیم. سئو در کلمه کلیدی قالب بتن بسیار سخت تر از سئو در کلمه کلیدی قالب بتن در تبریز می باشد. چرا که میزان سرچ کلمه کلیدی قالب بتن خیلی بیشتر از کلمه کلیدی قالب بتن در تبریز است. لذا قیمت نیز متفاوت خواهد بود.

اگر متخصص و سایتی برای هر دوی این موارد یک قیمت بدهد، یا ناشی است، یا کلاه بردار است و یا سابقه قوی در سئو ندارد.

دومین مسئله ای که در قیمت سئو سایت اثرگذار است، رقبای شما هستند. هر چه رقبای شما قوی تر باشند، قطعا قیمت سئو سایت هم بالاتر می رود. از کجا بدانیم رقبا قوی هستند یا نه؟ خب این مسئله کمی تخصصی است. رتبه الکسا، بک لینک ها، مقالات و استانداردهای مقالات، رپورتاژها، پیج آتوریتی و دامین اتوریتی های سایت های رقیب را بررسی می کنیم. هر چه موارد فوق بهتر باشد قطعا رقیب شما قوی تر است.

سومین مسئله مهم در تعیین هزینه سئو سایت، میزان هزینه های رقیب شماست. هر چه رقیب شما بیشتر هزینه کند، شما هم برای سبقت از آنها باید بیشتر هزینه کنید. باید بررسی کنید و ببینید که رقبای شما، ماهانه چقدر رپورتاژ آگهی منتشر می کنند، چقدر بک لینک میگیرند، از به چه سایت هایی رپورتاژ می دهند تا شما هم برای سئو سایت خود و بر اساس رفتار رقبا برنامه ریزی کنید.

تعرفه خدمات سئو

همانطور که اشاره کردیم، هزینه سئو سایت به عوامل مختلفی بستگی دارد که ما فقط به سه مورد آن اشاره کردیم. لذا اگر سایت و شرکتی بدون دانستن وضعیت سایت شما و بدون بررسی عوامل یاد شده، فورا یک قیمت بدهد، بدانید که کار این شرکت کارشناسی شده و حرفه ای نخواهد بود.

یکی از مواردی که باید درباره آن هم صحبتی بکنیم، استراتژی محتوای سایت است. قطعا یکی از پایه های مهم سئو، تولید محتوا می باشد. هزینه استراتژی محتوا، تولید محتوا و انتشار محتوا جدا از هزینه سئو سایت شما خواهد بود. محتوای سئو شده و یونیک هزینه جدا دارد. این هزینه هم به تعداد کلمات  هر مقاله بستگی دارد. به طور میانگین، هزینه تولید یک محتوای هزار کلمه ای، بین ده هزار تا پنجاه هزار در ایران متغییر است. این مسئله هم بستگی به این دارد که محتوای سئو شده سایت را چه کسی بنویسد و منتشر کند.

قطعا پایین ترین مدل تولید محتوا، توسط یک شخص متوسط و چه بسا ضعیف نوشته می شود که هزینه ای پایین نیز دارد. ولی ما متخصصان استراتژی محتوا داریم که از صفر تا صد محتوای شما را به دقت بررسی کرده، کلمات کلیدی را شناسایی کرده، و بعد از تدوین استراتژی محتوا اقدام به نوشتن یک مقاله خوب و حرفه ای می کنند. که قطعا هزینه تولید این مدل مقاله نیز بالا می باشد. لذا باید بحث هزینه تولید محتوا را هم به هزینه سئو سایت اضافه کرد.

هزینه سئو سایت یک نوع سرمایه گذاری است

سئو سایت شما، یکی از اقدامات بسیار ارزشمند و مفید می باشد. عملا سرمایه گذاری دراز مدت است و بعد از مدت زمانی شما ثمره این اقدامات را خواهید دید. حتی سئو، یکی از پایه و اساس دیجیتال مارکتینگ است و روی آن بسیار تاکید می شود. لذا هر چقدر شما در این زمینه هزینه کنید، همانقدر هم برای شما مفید خواهد بود. در این مقاله ابعاد مختلف و عوامل مختلف و اثرگذار در تعیین میزان هزینه سئو سایت را بررسی کردیم. امیدواریم که این مقاله برای شما مفید بوده باشد. فراموش نکنید که علم سئو، یک علم تخصصی و پیچیده است که کار هر کسی نیست و قبل از اینکه به کسی سفارش سئو سایت خود را بدهید، سوابق آنها را به خوبی مطالعه کنید.

چرا سئو سایت؟

وقتی شما یک سایت طراحی می کنید، همانند یک کاتالوگ در بستر اینترنت برای شما کار می کند. برای اینکه بتوانید مشتری جذب کنید و فعالیت و فروش داشته باشید، لازم است که با سرچ کلمه های مختلف در زمینه کسب و کارتان ، سایتتان هم دیده شود. تصور کنید در زمینه آموزش زبان در شهر تبریزفعالیت دارید. اگر کسی در اینترنت جستجو کند : آموزش زبان در تبریز ، سایت شما در صفحه اول گوگل دیده نشود، فایده سایت داشتن چیست؟درست است که شما مشتریان خود را دارید، ولی حتما باید در اینترنت هم دیده شود.

به مجموعه فعالیت هایی که به دیدن شدن سایت شما در گوگل کمک می کند، ( تا در کلمات مرتبط با کسب و کار خود در گوگل دیده شوید) سئو گفته می شود.

تیم تخصصی تارا، بهترین سئوکاران را در اختیار دارد. کسانی که در صنعت کفش ، صنعت تصفیه آب، صنعت طراحی سایت و اپلیکیشن و غیره خوش درخشیدند.

اگر قصد برنامه ریزی برای فروش و سئو دارید، می توانید با ما در ارتباط باشید و از مشاوره های رایگان ما بهره مند شوید. 

علاوه بر سئو سایت در تبریز فعالیت های دیگری هم انجام می دهیم. از عکاسی و تولید محتوا گرفته تا طراحی سایت و اپلیکیشن با بروزترین متدهای برنامه نویسی. تیم ما از بهترین اساتید دانشگاه  و بهترین مهندسان در پروژه های خود بهره می برد.

اهمیت سئو سایت در تبریز

سئو یا بهینه‌سازی موتورهای جستجو، به مجموعه‌ای از روش‌ها و فنونی گفته می‌شود که به منظور بهبود رتبه‌بندی سایت در نتایج جستجوی موتورهای جستجویی مانند گوگل، بینگ و یا یاهو استفاده می‌شود. البته تبریز با داشتن بیشترین کسب و کار ها خصوصا کارخانه ها و صنایع و خدمات، نیاز بسیار اساسی به سئو سایت دارد تا بتواند محصولات و خدمات خود را به بیش از دو میلیون جمعیت تبریز و یا کل کشور نشان دهد.سئو به صورت گسترده ای در طراحی و بهبود سایت ها مورد استفاده قرار می گیرد و به عنوان یکی از مهمترین عوامل در تعیین موقعیت سایت شما در نتایج جستجو مطرح می شود.

اهمیت سئو برای یک سایت به دلیل مزایای زیادی که دارد بسیار بالا است. اهمیت سئو سایت در تبریز بر کسی پوشیده نیست. برخی از این مزایا عبارتند از:

  • ۱. جذب ترافیک ارگانیک: با بهبود رتبه سایت در نتایج جستجو، ترافیک ارگانیک سایت شما افزایش می یابد. ترافیک ارگانیک کاربرانی هستند که با جستجوی کلمات کلیدی مرتبط با سایت شما به آنجا رسیده اند و به عبارتی بیان، این کاربران بدون هیچ هزینه ای برای شما وارد سایت می شوند.
  • ۲. افزایش اعتبار سایت: همانطور که می دانید، موتورهای جستجو معیار های مشخصی برای ارزیابی کیفیت و اعتبار یک سایت در نظر می گیرند. با بهبود سئو، شما به موتورهای جستجو اطلاع می دهید که سایت شما در حوزه تخصصی خود بسیار موثر است و به عنوان یک منبع قابل اعتماد شناخته می شود.
  • ۳. بهبود تجربه کاربری: بهبود سئو شامل بهبود سرعت بارگیری سایت، بهبود طراحی و ساختار صفحات و کاهش خطاهای سایت نیز می شود.

تیم تخصصی تارا با داشتن بهترین تیم سئو در تبریز، در کنار شماست تا شما را در این راه پر هیجان یاری کند. حتما با ما در تماس باشید و از مشاوره های رایگان ما استفاده کنید.

im image section 97 - سئو سایت در تبریز

همین امروز به دنیای اینترنت پرواز کن

مشاوره رایگان برای طراحی سایت، استراتژی سئو، استراتژی محتوا و تولید محتوا