0000 - عکاسی در تبریز
عکاسی در تبریز

عکاسی در تبریز با بروزترین روش ها و تکنولوژی

تیم تخصصی تارا، در کنار خدمات طراحی سایت و اپلیکیشن، دیجیتال مارکتینگ، تولید محتوا، خدمات عکاسی نیز ارائه می دهد.

0

عکاسی شخصی

عکاسی شخصی از شما در آتلیه و یا محیطی

0

عکاسی صنعتی

عکاسی صنعتی از محصولات، عکاسی خیابانی، عکاسی شخصی ، عکاسی فروشگاهی

0

فیلم برداری و تدوین

فیلم بردای تبلیغاتی، فیلم برداری خلاقانه، فیلم برداریاز کارخانه ها مدارس و کسب و کارها

0

موشن گرافیک

موشن گرافیک برای کسب و کار شما با سناریو نویسی و داستان پردازی

بخشی از نمونه کارهای ما

coffee7 819x1024 - عکاسی در تبریز
3 819x1024 - عکاسی در تبریز
2 819x1024 - عکاسی در تبریز
6 819x1024 - عکاسی در تبریز
IMG 6958 819x1024 - عکاسی در تبریز
5 1024x695 - عکاسی در تبریز

عکاسی در تبریز

عکاسی در واقع هنر به تصویر کشیدن است. امروزه دیگر با ظهور رسانه های مختلف اعم از شبکه های تلویزیونی و حتی پلتفرم هایی مانند اینستاگرام عکاسی به یکی از ضروریت ها تبدیل شده است. در ادامه بیشتر با عکاسی در تبریز آشنا خواهیم شد پس همراه تارا تیم باشید.

انواع عکاسی:

  • عکاسی شخصی
  • عکاسی مراسمات
  • عکاسی هنری
  • عکاسی دکوراتیو
  • عکاسی صنعتی

دیگر بیشتر افراد با عکاسی آشنایی دارند. در بالا به انواع عکاسی اشاره داشتیم. در پایین توضیحات بیشتری را ارائه خواهیم داد.

عکاسی شخصی:

اگر شما دوست دارید که در صفحات مجازی خود عکسی مدرن و زیبا از خودتون به نمایش بگذارید نیاز دارید به یک عکاسی شخصی از خودتان برای مثال در سال های گذشته افراد خانواده و دوستان و آشنایان در خانه یا مکان های مناسب دوربین خود را برداشته و عکاسی می کردند و آن عکس ها را به عنوان یادگاری درآلبوم های خود نگه داری می کردند هم اکنون نیز با رشد اینستاگرام و رسانه های مجازی این شاخه از عکاسی نیز رشد بیشتری داشته است. و مورد توجه قرار گرفته است.

عکاسی مراسمات:

اگر خوب دقت کرده باشید از سال های گذشته نیز رسم بوده است که ایرانیان در مراسمات خود از عکاس و فیلمبردار برای حضور در مراسمات خود جهت تهیه عکس و فیلم از خاطرات خوب استفاده می کردند. و همین رسم هم چنان ادامه پیدا کرده و بسیار هم رشد داشته و ایده های بسیاری در این زمینه از عکاسی وجود دارد که جلوه خاصی به مراسم های هم چون عروسی ، تولد داده است. و به نوعی سبب ثبت خاطرات شیرین می شود.

عکاسی هنری:

این شاخه از عکاسی برای کسانی مناسب است که کارهای هنری انجام می دهند و در این زمینه مشغول فعالیت هستند برای مثال برای بازیگران سینما ، کارگردان ها و یا عکاسی و فیلمبرداری از قسمتی از اجرای یک گروه تئاتر که نسبت به محیط و فضای موجود احتمال دارد که ایده های محتلفی بتوان در آن ایجاد کرد.

عکاسی دکوراتیو:

این شاخه از عکاسی نیز برای مواردی مناسب است که ما نیاز داریم عکسی از یک محیط و فضا که دیزاین شده است داشته باشیم. و هدف ما از عکاسی نشان دادن و جلوه بخشیدن به نوع دکور و دیزاین موجود در محیط است. برای مثال میخواهیم دیزاین یک خانه یا محل کار را به نمایش بگذاریم از این نوع عکاسی استفاده می شود که در این شاخه قرار می گیرد.

عکاسی صنعتی

عکاسی صنعتی شامل تمامی عکس ها از محصولات ، محیط های کاری ، کارخانه و بخش های صنعتی مناسب است. یعنی زمانی که میخواهیم محصولات را به نمایش بگذاریم یا روند تولید محصول نشان دهیم و یا هر آن چیزی که برای تبلیغات واحد های صنعتی و تولیدی به کار گرفته می شود و عکاسی صورت می گیرد در این شاخه قرار می گیرد.

عکاسی در تبریز

 در شهر تبریز به دلیل صنعتی بودن و داشتن واحد های صنعتی و تولیدی بسیار که هر کدام دارای محصولات و حوزه های مختلف کاری گسترده ای باشد. نیاز به عکاسی صنعتی بسیار محسوس است در این راستا نیز تارا تیم در حوزه عکاسی وارد شده و اگر بخواهیم حساب کنیم به صورت کاملا حرفه ای در زمینه عکاسی صنعتی فعالیت خود را آغاز کرده است و با در اختیار داشتن اکیپ های عکاسی و فیلم برداری مجرب در شهر تبریز در خدمت همشهریان و واحد های صنعتی می باشد. برای دریافت توضیحات بیشتر میتوانید با پشتیبان تارا تیم در ارتباط بوده و تماس حاصل نمایید.

عکاسی برای چه چیزی مناسب است و کاربرد عکاسی در تبریز

صنعت تبلیغات دیگر یک صنعت نوپا نیست. اگر شما صاجب کسب و کاری هستنید و محصولاتی را تولید می کنید و یا حتی به عنوان یک فروشنده و یا نماینده در حال فعالیت هستید برای اینکه بتوانید مشتریان بیشتری را جذب کنید و فروش خود را گسترش بدهید نیاز دارید به تبلیغات و نمایش دادن توانایی های خودتان دارید.

همانطور که در بالا نیز اشاره کردیم با گسترش روز افزون  رسانه های مجازی و تلویزیونی و محبوب بودن این رسانه ها بین مردم عادی و کاربردی بودن این رسانه ها هستند کسانی که در این فرصت استفاده می کنند و محصولات و نوانایی های خود را به نمایش می گذارند و بهره و سود آن را بعد از مدتی برداشت می کنند .

واقعیت این است که اگر شما نیز میخواهید مشتریان بالقوه جذب کنید نیاز دارید که در چنین محیط و فضاهایی دیده شده و حضور داشته باشید.

برای اینکار در اولین قدم نیاز دارید به یک عکاسی خوب و متخصص در این زمینه که بتواند حوزه کاری شما و محصولات شما را به نمایش بگذارد تا به این وسیله مخاطبان و مشتریان بیشتر با شما آشنا شده و بتوانند با شما ارتباط بگیرند.

تبدیل به یک برند معتبر؟

اگر توجه کرده باشید هستند برند هایی با محصولاتشان شناخته می شوند. این واحد های صنعتی و خدماتی برای برند شدن و در پله اول ماندن در حوزه فعالیت خود نیاز دارند که بیش از پیش در چشم بوده و دیده شوند برای حل این موضوع نیزشما به یک اکیپ عکاسی نیاز دارید که بتواند این نیاز شما برای دیده شدن را رفع کند و  هر از چند گاهی ایده ها نابی را برای جذب مشتری و افزایش فروش به شما برای عکاسی ارایه بدهد تا نوآوری خاص و مناسبی را برای شما ایجاد کند.

حوزه فعالیت تارا تیم

با توجه به نیاز واحدهای صنعتی  به عکاسی در تبریز تارا تیم با بیشتر آتلیه و استدیو های عکاسی در تبریز همکاری داشته و بصورت گلچین تیم مجربی از عکاس های با تجربه را تشکیل داده است. تا در خدمت همشهریان محترم باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه عکاسی در تبریز میتوانید با تارا تیم در ازتباط باشید و راهنمایی های لازم  را دریافت کنید.

عکاسی صنعتی در تبریز

عکاسی در تبریز

im image section 97 - عکاسی در تبریز

همین امروز به دنیای اینترنت پرواز کن

مشاوره رایگان برای طراحی سایت، استراتژی سئو، استراتژی محتوا و تولید محتوا